Яку масу мають 2*10^30 атомів заліза? (полярна маса заліза 56*10^-3 кг/моль)
- 09.05.2017 17:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
m0=M/Na
m=M*N/Na=56*10^-3*2*10^30/6810^23=1,65*10^4 кг
- 01.01.1970 00:00