На кулю, повністю занурену в ртуть, діє архімедова сила 136 H.Визначте об'єм кулі.
- 07.06.2018 19:05
- Физика
Ответы и объяснения 1
Fарх=136 Н
р=13 600 кг/м³
Знайти: V-?
F=pgV;
V= F / pg=136÷13600×10=0.0003 м³.
В-дь: V=0.0003 м³
- 08.06.2018 02:16