Визначити масу та імпульс фотона, довжина хвилі якого 0,7 мікрометрів.
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
- 02.06.2017 22:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
p=h/λ=6.6*10^-34/(7*10^-7)=9.4*10^-28 кг*м/с
p=m*c ---> m=p/c=9.4*10^-28/(3*10^8)=3.13*10^-20 кг
=========================================
- 03.06.2017 21:12