Яку роботу виконала горизонтальна сила 5 кН яку прикладено до візка якщо під дією цієї сили пройшов шлях 150м
- 13.12.2017 20:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=5 кН
l=150 м
Знайти: А-?
А=F×l=5000×150=750 000 Дж.
5 кН=5000 Н.
В-дь: А=750 000 Дж=750 кДж.
- 14.12.2017 05:18