Автомобіль масою 1500 кг рушає з місця під дією сили тяги 3000 Н та набуває швидкості 36 км год. Не враховуючи опір руху, визначте за який час автомобіль досяг такої швидкості.
- 04.12.2017 13:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=3000 Н
v=36 км/год=10 м/с
t=?
Эту задачу можно решить двумя способами. Первый - через импульс.
t=p/F=mv/F=1500 кг * 10 м/с / 3000 Н = 5 с.
Второй - через ускорение.
t=v/a=v/(F/m)=10 м/с / (3000 H / 1500 кг) = 5 с.
- 05.12.2017 02:30