Пожалуйста помогите! !!Очень срочно.
Вода в капілярі піднімається на 80 мм.На скільки підніметься спирт в тому самому капілярі?
- 06.02.2018 22:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
h2=2*сигма2/p2*g*R
h1/h2=p2*сигма1/p1*сигма2=790*73*10^-3/1000*22*10^-3=2,62
h2=h1/2,62=80/2,62=30,5 мм
- 07.02.2018 10:17