Решить задачу «крижина плаває у воді, виступаючи на 6см над водою. Яку товщину має крижина»
- 23.08.2018 22:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
условие плавания mg=Fa
p2*g*Н*S=p1*g*(H-ho)*S
p2\p1=1-ho\H
ho\H=1-0,9=0,1
H=ho\0,1=60см
- 24.08.2018 11:58