ДОПОМОЖІТЬ!! опір електричного кола що складається з двох послідовно з'єднаних однакових ламп і реостата =1000 Ом.Визначте опір кожної лампи,якщо опір реостата =120 Ом
- 07.08.2018 13:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
Ro=Rp+2*Rл
Rл=(Ro-Rp)/2=(1000-120)/2=440 Ом
===============================
- 08.08.2018 11:30