ПОМОГИТЕ, ПРОШУ,УМОЛЯЮ., ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!! 25 БАЛЛОВ !!!!!!!!!!!
Розрахувати тиск води на глибине 11034мм, якщо густина води 1/см (в квадрате 3)
- 15.07.2017 12:47
- Физика
Ответы и объяснения 2
тиск=1000кг/см3*10Н/кг*11,034м=110340Па
- 16.07.2017 19:20
Найти: р
р=ρ*g*h=110340
- 17.07.2017 22:36