У провіднику опором 20 Ом, увімкненому до елемента з ЕРС 1 В, сила струму дорівнює 0,01 А. Яка сила струму під час короткого замикання елемента? Відповідь дати в мА (10-3А) з точністю до десятих
- 12.05.2018 18:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=I*(R+r)
r=(E/I)-R=1/0.01-20=80 Ом
Найдем ток короткого замыкания
Ikz=E/r=1/80=12.5 *10^-3=12.5 мА.
- 13.05.2018 13:43