ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО!!! Напруга в мережі складає 120В. Опір кожної з двох електричних ламп, які з'єднанні паралельно та підклюз до мережі, складає 240 Ом. Встановити силу струму в кожній лампі.
- 19.10.2017 07:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
Rob=R/2=240/2=120 Ом
тогда ток
I=U/Rob=120/120=1 Ампер
- 20.10.2017 05:35