Санки з вантажем масою 50 кг тягнуть за допомогою мотузки жорсткість якої 14кН/м з яким прискоренням рухаються санки якщо коефіціент тертя 0.04 а видовження 10 мм
- 22.04.2017 14:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
Fупр - Fтр=m*a
Fупр=k*x
Fтр=μ*m*g
a=k*x/m - μ*g=14000*0.01/50- 0.04*10=2.4 м/с²
================================
- 23.04.2017 18:11