ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!Ділянка кола складається з двох послідовно з'єднаних резисторів, опір яких 50 Ом та 70 Ом відповідно. Напруга на цій ділянці кола складає 60 В. Знайдіть силу струму в колі та напругу на кожному з резисторів.
- 07.01.2018 06:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
Rob=R1+R2=50+70=120 Ом
ток
I=U/Rob=60/120=0.5A
напряжение на каждом резисторе
U1=I*R1=0.5*50=25V
U2=I*R2=0.5*70=35V
- 08.01.2018 23:23