У вертикальному циліндрі під рухомим поршнем міститься газ за температури 23°C . Визначте, на скільки градусів треба нагріти газ, щоб його об'єм збільшився на 20%.
- 14.12.2017 14:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Т2 = (V2/V1)*T1 = 1.2*(273+23) = 1,2*296 = 355,2 K или 82,2°С.
- 15.12.2017 11:36