Помогите решить пожалуйста!
Напруга на клемах автомобільного акамулятора становить 10В. Яку роботу виконує електричне поле по переміщенню заряда 150Кл по одному з цих електричних кіл автомобіля?
- 05.05.2018 06:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=150Кл
А --? 1Кл=1в*1с значит 150Кл=10в*15с
Работа А=Q/t=150Кл/15с=10Дж
- 06.05.2018 06:34