Два резистори з'єднали послідовно, а потім паралельно. Опори з'єднань виявилися 120 Ом і 22.5 Ом. Визначте опір цих резисторів
- 04.08.2018 16:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
R1*R2/(R1+R2)=22.5
R1*R2=22.5*120=2700
R1=120-R2
R2²-120*R2+2700=0
R2=120+-√(14400-10800)/2
R2=90 R1=30 (или наоборот)
============================
- 05.08.2018 22:14