При температурі 27градусівС ,тиск газу у закритій посудині був 75 кПа який буде тиск при температурі 13 градусівС?????
- 04.07.2018 00:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
P1/T1 = P2/T2
P-тиск, T-температура в Кельвінах
75000 / (273 +27) = Р / (273-13)
75000/300 = Р/260
Підрахувавши, отримуємо 65 кПа
- 05.07.2018 03:38