Рівнодійна двох сил, прикладених до однієї точки тіла і спрямованих в одну сторону, дорівнює 250Н. Якщо ці сили спрямовані в протилежні сторони, то їх рівнодійна дорівнює 30Н. Визначте сили, що діють на тіло
- 24.12.2017 02:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
F1-F2=30 - силы действуют в разные стороны; это система. Сложим.
2F1=280
F1=140
140-F2=30
F2=140-30
F2=110
Ответ: 140 Н; 110 Н.
- 25.12.2017 15:36