Маса тіла із золота об'ємом 1см3 є більшою,ніж маса свинцеого тіла того самого об'єму на:
a) 8.0г; б)11,3г; в)8 кг; г)11,3кг;
- 14.04.2017 01:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
плотность золота=19 300кг/м³
плотность свинца=11 300кг/м³
1см³= 0,000001м³
масса золота= 19 300×0,000001=0,0193 кг=19,3г
масса свинца=11 300×0,000001=0,0113кг=11,3г
19,3-11,3=8г
ответ: а) 8,0г
- 15.04.2017 15:19