Автомобіль,що зупинився перед світлофором набув потім швидкість 54 км/год, на шляху 50 м. З яким прискоренням він рухався, скільки часу тривав розгін?
- 23.06.2017 06:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
a=V^2/2*S=15^2/2*50=4,5 м/с2
V=a*t
t=V/a=15/4,5=3,3 c
- 24.06.2017 00:34