Знайдіть коефіцієнт тертя між шинами коліс автомобіля, який рухається рівномірно по горизонтальній прямолінійній ділянці дороги, і дорогою ,якщо маса автомобіля 6-т, а двигун розвиває силу тяги 30 кН
- 11.08.2018 01:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
F=Fтр=μ*m*g
μ=F/(m*g)=30*10^3/(6*10^3*10)=0.5
===========================
- 12.08.2018 23:37