Щосекунди з поверхні води в склянці вилітає в середньому 6*10 18 молекул води. за скільки діб вираровується вся вода масою 200 г?
- 16.05.2017 15:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
N=m/M=m*Na/M=0,2*6*10^23/18*10^-3=6,67*10^24
t=N/V=6,67*10^24/6*10^18=1,11*10^6 c=305,6 ч
- 17.05.2017 01:12