Розміри мідного бруска 5см * 10см * 8 см З якою силою розтягується пружина,до якої підвішено мідний брусок ?Уточніть , за яких умов ваша відповідь буде правильною
- 12.07.2017 07:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
(p=8900кг/м^3) - это табличное значение плотности
V=0.1*0,08*0,05
F=mg = 8900*0,1*0,05*0,08*10 = 35,6Н
- 13.07.2017 22:51