Хлопчик везе санчата горизонтальною дорогою,приклалаючи силу 50 Н,напрямлену під кутом 30° до напрямку руху санчат. Яку відстань подолали санчата,якщо хлопчик виконав роботу 0,4 кДж?
- 18.03.2018 17:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
Отсюда путь S = А/(F*cos α) = 400/(50*(√3/2)) = 16√3/3 ≈ 9,237604 м.
- 19.03.2018 04:51