Рівнодійна двох сил прикладених до однієї точки тіла і спрямованих в одну сторону дорівнює 250Н. Якщо ці сили спрямовані в протилежні сторони то їх рівнодійна дорівнює 30Н. Визначте сили що діють на тіло. Пожалуйста помогите!!!!!!!!!!!! Завтра фізик
- 01.11.2017 08:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
F1-F2=30H
F1=250H -F2
F1=F2+30H
250H-F2=F2+30H
2F2=250H-30H
2F2=220H
F2=110H
F1=250H-110H
F1=140 H
- 02.11.2017 03:19