Швидкість плавця відносно води V1=0,7 м/c. Як знайти швидкість плавця відносно берега за течією і проти течії річки? Швидкість течії V2=0,7 м/c.
- 07.03.2018 21:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
Если против течения, то скорость= v1-v2=0,7-0,7=0
- 08.03.2018 17:24