Не деформована пружина має довжину 4см при збільшені її до 5 см сила пружності = 8Н якою буде довжина пужини якщо сила пружності буде 18Н
- 19.04.2017 00:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
k=F/x=8H/(0.05м-0.04м)=8/0,01=800Н/м
x₁=F₁/k=18Н/800Н/м=0,0225м или 2,25см
Длина будет 4см+2,25см=6,25 см
- 19.04.2017 18:18