Көлденең қимасының ауданы 10мм^2^,ұзындығы 200м мыс өткізгіштен электр сымы жасалды. Оның кедергісі қандай? Осындай кедергіге ие болатын алюминий өткізгіштің көлденең қимасы қандай болуы тиіс
- 27.12.2017 16:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=10мм2 10*10 -6дарежеси м2 R=p* L /S
L=200м
р=1,68*10 -8дарежеси Ом*м2
R=?
R=1.68*10 -8 дарежеси м2* 200м/10*10 -6 дарежеси м2=0,34Ом
- 28.12.2017 07:37