Гіпсова будівельна плита,розміри якої 25см•12см•14см,виготовлена з внутрішньою порожниною.Визначте об‘єм порожнини,якщо маса плити 4,5кг.Густина гіпсу 1300 кг/м(куб)
- 14.04.2018 19:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
Объем сплошной
V=m/po
Объем всей плиты
Vo=a*b*c
Объем полости
Vп=Vo-V=a*b*c - m/po=0.25*0.12*0.14 - 4.5/1300=74*10^-6 м3 (74 см3)
============================================
- 15.04.2018 04:53