Яка кількість теплоти потрібна для того, щоб в алюмінієвій каструлі, маса якої дорівнюе 200 г нагріти 1,5 кг води від 20 градусів за цельсіем до кипіння?
- 14.08.2018 05:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q1=c1*m1*Δt1=920*0.2*(100-20)=14 720 Дж
Q2=c2*m2*Δt2=4200*1.5*(100-20)=504 000 Дж
Q=Q1+Q2=14720+504000=518 720 Дж
- 15.08.2018 20:40