Температура нагривника идеальнои тепловои машини из циклом Карно становить 157 градусов а температура холодильника 28 градусов Визначте корисну роботу виконану тепловою машиною якщо килькисть теплоти що надийшла вид нагривника становить 40 МДж
- 26.07.2018 23:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
кпд=Q1-Q2/Q1
A=Q1-Q2=кпд*Q1=0,3*40=12 МДж
- 27.07.2018 05:32