З якою початковою швидкістю випущено снаряд,що був у повітрі 71 секунду і впав на відстані 25 км від гармати? Вважайте , що g = 10 м/с в квадраті. Опір повітря не враховуйте.
- 18.04.2017 15:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vo=(s+gtt/2)/t=(25000-10'71'71/2)/71=707,11 м/с
- 19.04.2017 09:33