Який заряд пройде через поперечний переріз витка, опір якого 0,05 Ом, під час зменшення магнітного потоку всередині витка 15 мВб?
- 25.07.2018 19:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
I=q/Δt
I=E/R
E=ΔФ/Δt
q=ΔФ/R=15*10^-3/0.05=0.3 Кл
========================
- 26.07.2018 07:41