Радіолокатор працює на частоті 6*10^8 Гц. На якій відстані виявлено об'єкт, якщо відбитий сигнал повернувся через 150 мкс після посилання?
- 25.02.2018 21:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
c=3•10^8 м/с
s=vt=3•10^8•150•10-6=1200•10^2=120000 м. Это расст прошла электромагн волна туда-сюда. Значит до объекта d=s/2=120000/2=60000 м=60 км.
- 26.02.2018 16:42