З висоти 50 м без початкової швидкості падає тіло масою 4 кг. Визначте роботу сили тяжіння через 3 с після початку падіння, опором повітря знехтуйте
- 14.10.2017 06:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
F = m·g = 4·9,8 = 39,2 (H)
s = v0·t + (g*t²)/2 = 0·3 + 9,8·3²/2 = 9,8·9/2 = 88,2/2 = 44,1 (м)
A = 39,2 H * 44,1 м = 1728,72 Н·м
Відповідь: 1728,72 Н·м
- 15.10.2017 04:58