Помогите решить задачу по физике,8 класс.
Який ККД двигуна якщо спалюючи 200 грам бензину вантаж масою 2 кг підняли на висоту 2 км?
Зарание спасибо!
Какой КПД если спаливая 200 грамм бензина,груз массой 2 кг подняли на высоту 2 км?
- 18.02.2018 16:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ап=mgh - Робота, яка виконується при піднесенні тіла
Aз=qm - к-сть теплоти, що виділяється при згорянні
n=(mgh)/(qm) = (2*10*2000)/(46*10^6*0.2)=0,34%
- 19.02.2018 12:22