Предмет рлзміщено на відстані 60 см від лінзи оптична сила якої 5 дптр визначити фокусну відстань лінзи і відстань від лінзи до зображення предмета.
- 20.03.2018 21:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
F=1/D=1/5=0.2 м
1/F=1/d+1/f
f=F*d/(d-F)=02.*0.6/(0.6-0.2)=0.3 м
===========================
- 21.03.2018 12:30