Визначити ккд бензину, якщо при згорянні 20 грам, залізо масою 2 кг нагрівається від 20 градусів до 120 градусів
- 12.07.2018 04:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q корисне =C*m*(t1-t0)=2*100*460=92000Дж;
Ккд=92000/880000=10.5%.
- 13.07.2018 19:04