Яку роботу слід виконати ,щоб стиснути пружину на 10см ,якщо для стискання її на 1см потрібно прикласти силу 100н
- 21.01.2018 18:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
Δx1=1см
Δx2=10см
F1=100Н
Найти:
А-?
Решение :
Fупр=k*Δx
k=F1/Δx1=100/1=100 Н/см
F2=k*Δx2=100*10=1000Н
Δx2=h=10см=0.1м
F=1000Н
А=(k*Δx^2)/2=(k*Δx*Δx)/2=(F*Δx)/2=(1000*0.1)/2=50Дж
Ответ : 50Дж
- 22.01.2018 08:28