Сила 30 Н надає тілу прискорення 0,4 м/с . яка сила надасть цьому тілу прискорення 2м/с
- 25.03.2018 10:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=f:a
m=60/0.8=75кг;
F=75*2=150H
2-способ
F₁=a₁·m
F₂=a₂·m
m=m
F₁/a₁=F₂/a₂
F₂=F₁·a₂/a₁
F₂=60·2/0,8=150H
- 26.03.2018 21:27