Помогите плиз!!!!!! Очень нужна физика на завтра!!!!
Задача 1.
Обчислити кількість теплоти (Q), яка необхідна для перетворення воді масою (m) 5 кг парою взятою при температурі (t) 10 градусів Цельсія. (Робити з Дано)
Задача 2.
Обчислити кількість теплоти, необхідну для того, щоб розплавити 3 кг олова, взятого при температурі 57 градусів Цельсія.
- 19.03.2017 00:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=5кг
t1=10°C
t2=100°C
c=4200Дж/кг×°С
Найти:
Q-?
Решение:
Q=mc(t2-t1)
Q=5кг×4200Дж/кг*°С×(100-10)°С= 1890000Дж= 1890кДж.
Ответ: 1899кДж.
2.Дано:
m=3кг
t1=57°C
t2=232°C
c=250Дж/кг*°С
Найти:
Q-?
Решение:
Q=cm(t2-t1)
Q=250Дж/кг*°С × 3кг × (232-57)°С=131250Дж
Ответ:131350Дж
- 19.03.2017 19:50