Куля яку до половини занурено у воду лежить на дні посудини і тисне на нього з силою що дорівнює третині сили тяжіння. Визначте густину матеріалу
кулі
- 14.09.2017 07:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
Fа+N=mg, де N-сила реакції опори, вона дорівнює, з 3-го закону Ньютона, силі тиску кулі, дорівнює 1/3mg(за умо.), тоді, знаючи, що щільність p=m/V та розписавши виштовхуючу сил за законом Архімеда, отримаємо вираз, з якого знайдемо щільність:
p води* V/2*g=2/3 p кулі*V*g, в лівій частині беремо V/2, т. к. занурена у воду, за умовою, тільки половина кулі; ну і все, щільність води/10^3 кг/м^3, після простих перетворень отримаємо відповідь
- 15.09.2017 23:30