Тіло кинуте вертикально вгору зі швидкістю 10м/с. На яку висоту воно підніметься?
- 16.10.2017 14:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ek=Ep
mV²/2=mgh
V²/2=gh
v²=2gh
h=V²/2g
h=100/20
h=5 м
- 17.10.2017 21:30