Автобус їде по шосе зі швидкістю 50 км/год, його обганяє легковий автомобіль що рухається зі швидкістю 108 км/год. Скільки триває обгін , якщо на його початку автомобіль був на відстані 30 метрів від автобуса. А після обгону 50 метрів
- 14.03.2017 11:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=(S1+S2)/V=(30+50)/16=5 c
- 15.03.2017 06:07