Помоги решить задачи!!!ОЧЕНЬ СРОЧНО
1)
Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання цегляної печі масою 1,5 т від 10 до 20°C?
2)
Визначте питому теплоємність металу, якщо для зміни температури бруска масою 100г, зробленого з цього металу, від 20 до 24 °C потрібно 152 Дж теплоти.
- 11.07.2018 22:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
---------------------------
Дано:
m = 1,5 т = 1500 кг
t₁ = 10°C
t₂ = 20°C
c = 880 Дж/кг·°С
Найти:
Q - ?
Решение:
Q = cm(t₂ - t₁) →
Q = 880·1500·(20-10) = 1 320 000·10 = 13 200 000 Дж.
Ответ: 13 200 000 Дж.
- 12.07.2018 17:06