Вагон масою 20 тон рухається зі швидкістю 0,3 м/c і наздоганяє вагон масою 30 тон який рухається зі швидкістю 0,2м/c, якою стане швидкість вагонів після взаємодії якщо удар був непружний
- 10.04.2018 22:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
p₁ = m₁*V₁+m₂*V₂ = (20*0,3+30*0,2)*10³ = 12*10³ кг*м/с (1)
Импульс после взаимодействия:
p₂ = (m₁+m₂)*U = (20+30)*10³*U = 50*10³ * U кг*м/с (2)
Приравняем (2) и (1) и сократим на 10³:
50*U = 12
U = 12/50 = 0,24 м/с
- 11.04.2018 20:02