Чавунну деталь масою 1 кг нагріли на 1 градус. Якою стала внутрішня енергія деталі ?
- 23.08.2017 22:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
U=Q
Q=C*m*дельта t
U=C*m*дельта t=540*1*1=540(Дж)
Відповідь: на 540 Дж збильшілась внутришня енергия.
- 24.08.2017 00:54