Посудину об'ємом 20 л наповнили рідиною.Що це за рідина,що це за рідина якщо її вага дорівнює 160нютонів?
- 17.10.2017 07:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
P=m*g=160 H--->m=160/10=16 kg
p=m/V=16/0.02=800 kg/m^3---керосин або спирт
- 18.10.2017 15:52