Автомобіль рухається прямолінійною ділянкою шляху. Залежність шляху l, проведеного автомобілем, від часу t, має вигляд: l=5t+2t². Описати рух. Написати рівняння швидкості.
- 22.04.2017 01:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
L = 5*t + 2*t².
Запишем общий вид уравнения:
L = Lo + Vo*t + a*t² /2
Это равноускоренное движение
Lo = 0 - начальная координата
Vo = 5 м/с - начальная скорость
а = 4 м/с² - ускорение
Получили уравнение скорости:
V = Vo+a*t = 5+4*t
- 23.04.2017 16:24