Якою є напруга в ділянці кола опір якої 0.2кОм якщо сила струму в ньому 100мА
- 13.11.2017 00:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
R = 0,2 кОм = 0,2*10³ Ом
I = 100 мА = 100*10⁻³ А
_____________
U - ?
U = I*R = 100*10⁻³ * 0,2*10³ = 100*0,2 = 20 В
- 13.11.2017 22:57